Імплантація зубів

Імплантація зубів – це найбільш ефективна техніка відновлення цілісності зубного ряду. У стоматології SmileDesign цей метод застосовується з 1998 року – саме тоді наші лікарі-імплантологи встановили перший імплант. За багато років практики спеціалісти Смайл Дизайн опанували нові техніки імплантації і сьогодні можуть запропонувати допомогу у вирішенні будь-якої стоматологічної проблеми.

Види імплантації

Існують різні методи імплантації. Розглянемо найбільш популярні та застосовувані у нашій клініці.

Імплантація з нарощуванням кісткової тканини

Іноді під час діагностики з’ясовується, що у пацієнта недостатньо товщини кістки для вживлення імплантів. Для їх встановлення проводиться нарощування кісткової тканини. Є кілька методів остеопластики, наприклад: синус-ліфтинг або аутотрансплантація. Яка з методик підійде пацієнту, вирішує стоматолог після огляду та проведення діагностики.

Протезування на імплантах

Один із найбільш прогресивних способів заміни втрачених зубів. На місце втрачених одиниць зубного ряду встановлюються титанові імплантати, на які кріпляться абатменти та коронки. У стоматології “Смайл Дизайн” на імпланти встановлюють цирконієві або металокерамічні коронки.

Імплантація за шаблоном

Хірургічний шаблон – це конструкція, що нагадує капу, яка виготовляється індивідуально для пацієнта за допомогою тривимірного моделювання. Ця модель відповідає структурі та будові зубощелепного апарату конкретної людини. Завдяки цьому лікар точно знає, де повинен стояти імплант зуба, на яку глибину його вводити і під яким кутом фіксувати. Такий підхід знижує ризик розвитку ускладнень, виникнення запалення; зміщення конструкції, її відторгнення; скорочує перелік протипоказань.

Одномоментна імплантація

Це процедура, за якої втрачені зуби відновлюються відразу після їх видалення. Втрата навіть одного елемента зубного ряду є стресом для пацієнта, причиною фізіологічного та психологічного дискомфорту, особливо, якщо він знаходиться у зоні посмішки. 

Завдяки одномоментній імплантації можна пропустити період відновлення. На встановлений імплант одразу одягається абатмент, ставиться тимчасова коронка. Після повної інтеграції зубного імпланта її замінюють на постійну. Фактично, для пацієнта і день не мине без зуба. 

Процедура проводиться під місцевою анестезією у комфортному для пацієнта оточенні. Заміщення одного зуба займає приблизно годину.

Вартість імплантації зубів

Вартість імплантації залежить від таких факторів:

 • вид імплантації;
 • необхідність проведення остеопластики; 
 • тип та ціна зубного імпланта;
 • кількість зубів, які слід замінити;
 • необхідність проведення попереднього лікування (наприклад: карієс, запалення ясен тощо).

На консультації у стоматології «Смайл Дизайн» наші лікарі (хірург-імплантолог спільно з ортопедом) проведуть ретельну діагностику та складуть план лікування. Після чого пацієнта буде проінформовано щодо вартості лікування.

Переваги імплантації

Встановлення імпланта має наступні переваги:

 • естетичний зовнішній вигляд;
 • швидке звикання;
 • рівномірне навантаження на кістку;
 • міцність, можливість не змінювати раціон;
 • відсутність необхідності в обточуванні сусідніх зубів;
 • швидке приживання;
 • тривалий термін служби.

Детальніше про плюси імплантації можна дізнатися на прийомі у стоматолога.

Показання та протипоказання

Показаннями для проведення процедури є:

 • відсутність одного зуба;
 • відсутність кількох елементів зубного ряду; 
 • повна адентія; 
 • алергія на акрилати, що унеможливлює знімне протезування зуба.

Протипоказання до імплантації можуть бути абсолютними та відносними. До абсолютних відноситься:

 • цукровий діабет 1 типу;
 • анемія, інші хвороби крові;
 • захворювання ЦНС; 
 • туберкульоз;
 • хвороби імунної системи, ін.

До відносних протипоказань відносяться гінгівіт, бруксизм, вагітність, аномалії прикусу, пародонтит, ін.

Чому варто обрати "Смайл Дизайн"?

«Смайл Дизайн» – сучасна стоматологія у Харкові, яка працює понад 25 років. Нами проведено понад 1500 успішних операцій з імплантації зубів. Прийом ведуть досвідчені стоматологи, які постійно вдосконалюють свої навички лікування зубів та м’яких тканин ротової порожнини, проходячи навчання. Наш безцінний досвід дозволяє нам постійно рухатися вперед, освоювати та пропонувати пацієнтам сучасні методи імплантації.

У стоматології «Смайл Дизайн» є можливість пройти одно- та двоетапну імплантацію. У першому випадку за один сеанс вам встановлять імплант та тимчасовий протез, у другому – ці процеси проводяться у два візити, щоб титановий імплант встиг прижитися. Наші імплантологи підберуть вам найбільш зручний метод імплантації, проведуть ретельну діагностику, підготують до процедури. 

Записатися на консультацію у «Смайл Дизайн», дізнатися про приблизну вартість імплантації зуба можна онлайн або за телефоном.

 

Автор: Новікова Вікторія Валеріївна.

Лікар ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.

FAQ

Термін служби імпланта залежить від матеріалу, з якого він створений, особливостей конструкції, розміру, конфігурації. Він може сягати понад 25 років.

Так. У разі не приживання імпланту, новий встановлюється безкоштовно. Гарантія від виробника довічна.

Ми працюємо з імплантаційними системами MegaGen (Мегаджен), Alpha bio (Альфа біо), Nobel (Нобель), Straumann (Штрауман).

Кожен пацієнт перед імплантацією проходить комп’ютерну томографію, здає аналізи крові, додатково можуть бути потрібні інші дослідження залежно від клінічної картини. Також проводиться санація ротової порожнини (професійна гігієна, лікування карієсу та хвороб ясен, тощо).

Наша команда

Записатися на прийом

Ви можете записатися на прийом до лікаря через онлайн форму, залишивши заявку або зателефонувавши нам за одним із наведених нижче телефонів:

+38 (093) 360 44 99
+38 (096) 731 77 77