Лікування зубів та ясен

service3

У стоматології «SmileDesign» у Харкові можна пройти всі види лікування зубів та ясен. В одному місці можна вилікувати карієс, пульпіт, поставити імплант, пройти художню реставрацію зубів або виправити прикус. Запишіться на прийом до стоматолога онлайн або за телефоном.

Методи лікування зубів

У стоматології «СмайлДизайн» існують такі напрямки лікування захворювань ротової порожнини: терапевтичний, ортодонтичний, ортопедичний, хірургічний.

Терапевтична стоматологія​

Стоматолог-терапевт займається лікуванням карієсу, некаріозних хвороб (гіпоплазії, флюорозу, ін.), пульпіту, періодонтиту, пародонтиту, виправляє аномалії кольору емалі, сколи. Крім того, він займається лікуванням кореневих каналів. У стоматології «СмайлДизайн» ми проводимо лазерне лікування зубів. Лазер використовується для стерилізації кореневих каналів, що сприяє прискоренню відновлення мікрофлори. За рахунок такого впливу осередок інфекції в кореневому каналі проходить швидше.

Також наші лікарі проводять лікування зубів під мікроскопом. Завдяки йому можна видалити інфіковані ділянки, не зашкодивши здорові. Підвищується якість пломбування, покращується герметичність. Мікроскоп дає лікареві найкращий огляд. Він застосовується у терапевтичному лікуванні, а й у ортодонтії, хірургії тощо.

Ортодонтична стоматологія

Ортодонтичне лікування зубів передбачає виправлення прикусу, відновлення правильної оклюзії. Досягти цього можна за рахунок носіння брекет-систем або елайнерів. І лише у найважчих випадках необхідно вдаватися до хірургічних методів корекції. Брекети бувають декількох видів:

 • Лінгвальні та вестибулярні. Лінгвальні брекет-системи кріпляться із внутрішньої сторони зубного ряду, а вестибулярні – із зовнішньої.
 • Безлігатурні та лігатурні. По-перше дуга кріпиться за допомогою кліпс, а по-друге – зафіксована в замочках за допомогою спеціальних еластичних кілець.
 • Керамічні та металеві. Брекети з металу можна назвати класичними, вони міцні, ефективні, хоч і неестетичні і можуть викликати подразнення слизової оболонки. Системи з кераміки менш помітні, тому що можна підібрати брекети під колір зубної емалі. Але при цьому їх ціна вища і вони тендітніші.

У SmileDesign ми використовуємо перевірені брекет-системи American Orthodontics, 3М, OrthoLine, Ormco.

Крім того, у деяких клінічних випадках виправлення прикусу можна провести за допомогою елайнерів. Це прозорі знімні капи, створені індивідуально для пацієнта, які необхідно носити щонайменше 22-23 години на добу. Їх дозволяється знімати лише під час їжі та проведення гігієнічних процедур.

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія – один із напрямків клінічної стоматології, основним завданням якого є відновлення, корекція деформаційних ушкоджень зубів та щелепно-лицевого апарату. Саме ортопеди займаються встановленням протезів. У нашій стоматології використовуються такі методи протезування:

 • Встановлення вінірів. Ми використовуємо композитні та цирконієві мікропротези, які встановлюються у зоні посмішки, дозволяючи скоригувати форму, колір, розмір зуба.
 • Встановлення коронок. У стоматології «СмайлДизайн» використовуються коронки з металокераміки та цирконію. Перші відрізняються високою міцністю та доступною вартістю, створюються індивідуально зі сплаву металів, на який потім наноситься кілька шарів керамічного матеріалу. У цирконієвих коронках металу немає, тому вони безпечні для людей, які мають на нього алергію. Такі протези витримують серйозне навантаження та виглядають практично як натуральні зуби.
 • Протезування на імплантах. Цей метод передбачає вживлення імпланту з титану, який надівається коронка. Цей вид вважається найкращим.

Вибрати тип протезування допоможе лікар після огляду та діагностики.

Хірургічна стоматологія

У нашій стоматології можна провести видалення зуба, але краще цього не допускати і своєчасно звернутися за допомогою. Але навіть якщо вас відправили на прийом до стоматолога-хірурга, це ще не означає, що доведеться попрощатися із зубом, оскільки головна мета – його збереження. До екстракції фахівець вдається лише тоді, коли інші методи не допомагають.

Щоб зберегти цілісність зубного ряду, можуть застосовуватися такі процедури:

 • Гемісекція. Видалення кореня та частково коронки.
 • Сепарація зубного кореня. Поділ зуба з двома корінням.
 • Ампутація зубного кореня. Видалення одного кореня, коли у зуба їх кілька.
 • Резекція верхівки кореня. Лікар видаляє лише уражену інфекцією чи запалену частину зуба.
 • Остеопластика. Пересаджування кісткової тканини.
 • Гінгівопластика. Формування ясен.

Також хірург може брати участь у імплантації зубів. Метод лікування підбирається після проведення діагностики та виявлення проблеми.

Профілактика лікування зубів

Для профілактики захворювань ротової порожнини необхідно мінімум 2 рази на рік проходити огляд у стоматолога. Також потрібно відповідально підходити до гігієни зубів. Домашнього догляду недостатньо, тому необхідно проводити професійне чищення. Пам’ятайте, що запобігти захворюванням зубів легше і дешевше, ніж їх лікувати.

Ціни на стоматологічні послуги

Вартість стоматологічних послуг залежить від кількох факторів. Насамперед на ціну впливає проблема, з якою пацієнт звертається до лікаря. Звісно, ​​лікування карієсу чи чищення зубів коштуватиме дешевше, ніж імплантація чи виправлення прикусу. По-друге, важливим є й те, наскільки своєчасно пацієнт звернувся до клініки. Чим патологія більш запущена, тим складніше її вилікувати, відповідно і лікування буде дорожчим.

Чому варто обрати "Смайл Дизайн"?

У стоматології «СмайлДизайн» у Харкові ми використовуємо лише актуальні методи лікування, які мають доведену ефективність, а також працюємо на сучасному обладнанні. У нас приймають досвідчені терапевти, ортодонти, ортопеди, хірурги. Ми працюємо понад 25 років. За цей час ми допомогли тисячам пацієнтів у лікуванні захворювань ротової порожнини.

 

Автор: Новікова Вікторія Валеріївна.

Лікар ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.

Наша команда

Записатися на прийом

Ви можете записатися на прийом до лікаря через онлайн форму, залишивши заявку або зателефонувавши нам за одним із наведених нижче телефонів:

+38 (093) 360 44 99
+38 (096) 731 77 77