Лікування зубів під мікроскопом

Останнім часом стали популярні діагностика та лікування зубів під мікроскопом. Перевага цієї методики полягає в тому, що лікар може зібрати повну інформацію про стан ротової порожнини: слизової, зубів, ясен, кореневих каналів. Це дозволить йому розробити план найефективнішого лікування.

Діагностика зубів під мікроскопом

Стоматологічний мікроскоп може застосовуватися на всіх етапах лікування, зокрема у діагностиці. Завдяки йому діагностичні процедури проходять комфортніше, і дають більш точний результат.

Ось як використовується дентальний мікроскоп:

 • Виявлення карієсу на початковій стадії, а також прихованих порожнин та вторинного карієсу, що розвивається під пломбами.
 • Діагностування навіть найменших дефектів тканин зуба, які не видно при звичайному огляді та не відображаються на знімках.
 • Обстеження зубних каналів, їх глибини, розташування відгалужень. Якщо їхня будова нестандартна, без збільшення лікар не зможе їх виявити вивчити особливості, що надалі позначиться на якості їхньої обробки.
 • Можливість оцінити стан пародонту.
 • Швидке виявлення тріщин, перфорацій, переломів, у яких терапевтичні методики будуть неефективні та потрібна допомога стоматологів інших спеціалізацій.

Пройти якісну діагностику та лікування зубів під мікроскопом можна у стоматології «СмайлДізайн» у Харкові.

Коли використовують дентальний мікроскоп?

Мікроскоп застосовується у багатьох областях стоматології. Ось найпоширеніші способи його використання:

 • У терапії. Забезпечує дбайливий підхід до твердих тканин. Дозволяє видалити ділянки, які були уражені інфекцією, не торкнувшись здорових тканин. Підвищує якість пломбування, оскільки дозволяє досягти кращої герметичності. Використовується для лікування кореневих каналів. Завдяки мікроскопу лікар отримує покращений огляд.
 • В ортопедії. Мікроскоп дає можливість якісніше зафіксувати протез, забезпечивши його точне прилягання. Цей прилад може застосовуватися під час підготовки до протезування, наприклад, під час препарування тканин. Він знижує ризик отримання пацієнтом травм, опіків пульпи.
 • У хірургії. За рахунок сильного збільшення операційної галузі хірург може використовувати мікроінструменти. Це робить всі маніпуляції точнішими, а ризик травм та ускладнень зводить до мінімуму. Завдяки мікроскопу можна точніше розташувати імплант, зафіксувати його в необхідному положенні, провести зубозберігаючі маніпуляції.

Застосування дентального мікроскопа в стоматології дає можливість врятувати зуб навіть у найскладніших клінічних ситуаціях. За статистикою, безпеки зуба вдається досягти в 70% випадків.

Переваги лікування зубів під мікроскопом

Лікування зуба під мікроскопом має наступні переваги:

 • Висока точність діагностики, покращення огляду.
 • Відсутність потреби у проведенні проміжного рентгенівського дослідження.
 • Можливість чітко визначити межі між ураженими та здоровими тканинами.
 • Можливість використовувати мікроінструменти, що забезпечує більш дбайливий підхід до лікування та зниження ризику травмування.
 • Зручність для стоматолога, що забезпечує високу якість виконання тривалих маніпуляцій, що потребують підвищеної точності.
 • Скорочення тривалості та кількості сеансів за рахунок того, що за одне відвідування лікар може виконати високоточні маніпуляції.

Основною перевагою застосування мікроскопа є отримання надійного результату та зниження ризиків.

Вартість лікування зуба під мікроскопом

Існує безліч процедур, що проводяться із застосуванням цього приладу. Ціна на протезування, пломбування чи лікування каналів під мікроскопом відрізнятиметься. Отримати консультацію щодо вартості лікування можна по телефону, онлайн або прийшовши на огляд нашої стоматології.

Чому варто вибрати SmileDesign?

Ми використовуємо передове обладнання, наші лікарі постійно проходять підвищення кваліфікації та вивчають нові методики лікування. У стоматології «СмайлДизайн» можна пройти різні процедури, в яких використовується дентальний мікроскоп. У нас працюють досвідчені стоматологи – терапевти, ортопеди, ортодонти, хірурги, ін. За подробицями звертайтесь онлайн або за телефоном.

 

Автор: Новікова Вікторія Валеріївна.

Лікар ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.

Наша команда

Записатися на прийом

Ви можете записатися на прийом до лікаря через онлайн форму, залишивши заявку або зателефонувавши нам за одним із наведених нижче телефонів:

+38 (093) 360 44 99
+38 (096) 731 77 77