Пломбування зубів

Пломбування зубів – це стандартна процедура у стоматології, яка передбачає відновлення форми та цілісності зуба за допомогою встановлення пломби. Цей спосіб лікування зубів застосовується для утворення каріозних порожнин. Він дає змогу врятувати зуб.

Етапи пломбування зуба

Пломбування зубів відбувається таким чином:

  • Лікар вводить анестезію і чекає, поки вона подіє. Після цього очищає каріозну порожнину. Використовуючи бормашину, стоматолог видаляє уражені тканини.
  • Якщо є сильні руйнування зуба, може бути встановлений штифт, він сприяє тому, щоб пломбувальний матеріал тримався більш надійно і служить опорою. Якщо руйнування несерйозні, під пломбу кладеться лікувальне прокладання.
  • Далі встановлюється пломба на зуб. Стоматолог заздалегідь обговорює з пацієнтом, який матеріал буде використаний.
  • Проводиться шліфування. Від ретельності цього етапу залежить майбутній комфорт пацієнта. При змиканні зубів не повинно виникати почуття, що щось заважає.
  • Загалом процедура займає приблизно 40-90 хвилин, залежно від складності клінічної картини. Пломбуванню може передувати депульпація зуба, а також пломбування каналів або їх перепломбування.

Пломбування – це найбільш щадний метод лікування, який дозволяє позбутися карієсу, захистити зуб, повернути йому функціональність.

Матеріали для пломбування

У стоматології для пломбування зубів використовуються такі матеріали:

  • Сучасні фотополімерні реставраційні матеріали, що мають максимальну міцність і естетику. Вони повністю біосумісні з тканинами зуба.
  • Керамічні вкладки. Це новий вид пломби із цирконію.

Поставити пломбу на зуб можна у стоматології «СмайлДізайн». Ми використовуємо сучасні матеріали швейцарських та японських виробників.

Скільки коштуватиме поставити пломбу?

Ціна пломби на зуб залежить від матеріалу, ступеня руйнування зуба, загальної клінічної картини, застосування анестезії та інших факторів. Уточнити вартість пломбування зуба можна у наших адміністраторів або, записавшись на прийом до стоматолога по телефону або онлайн.

Чому варто вибрати SmileDesign?

У стоматології «СмайлДизайн» у Харкові працюють досвідчені лікарі. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, а також якісні матеріали провідних виробників. Так, ми встановлюємо пацієнтам пломби швейцарської компанії Coltene та японської фірми GC, які довели свою ефективність. В нас ви можете пройти комплексне лікування. Запишіться на прийом до стоматолога телефоном або онлайн.

 

Автор: Новікова Вікторія Валеріївна.

Лікар ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.

FAQ

Так можна! Сучасні матеріали застигають під дією фотополімерної лампи, тому подальший прийом їжі не впливає на якість реставрації.

У перші години після пломбування рекомендується відмовитись від кави, чаю, яскравих ягід, карамелі, газованих напоїв. Повний список рекомендацій озвучить ваш стоматолог.

Однозначно відповісти на це питання не можна, тому що все залежить від стану зубів пацієнта, наявності у нього алергії на анестезію або будь-які матеріали, особливості клінічної ситуації, ін.

Наша команда

Записатися на прийом

Ви можете записатися на прийом до лікаря через онлайн форму, залишивши заявку або зателефонувавши нам за одним із наведених нижче телефонів:

+38 (093) 360 44 99
+38 (096) 731 77 77